REKLAMA
REKLAMA

Mihajlović zostanie honorowym obywatelem Bolonii

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  10.12.2019 09:25
Mihajlović zostanie honorowym obywatelem Bolonii

Serie A

Piłkarze wracają na boiska!
Trener Bologny FC w osobie Sinisy Mihajlovicia zostanie honorowym obywatelem miasta Bolonia. Serb od lata tego roku walczy z białaczką, upubliczniając informacje na ten temat w trakcie specjalnej lipcowej konferencji prasowej.

Mimo ciężkiej choroby Mihajlović pozostał trenerem Bologny, przekazując w trudnym dla siebie czasie konkretne zadania swoim współpracownikom, udzielając im porad podczas wideokonferencji ze szpitala Sant'Orsola. Na początku sezonu Serb też kilka razu usiadł na ławce rezerwowych swojej drużyny.

W połowie listopada były obrońca SS Lazio i UC Sampdorii opuścił szpital, co miało miejsce po zakończeniu trzeciego etapu leczenia chemioterapią i po przeszczepie szpiku kostnego. Na dobre do prowadzenia zespołu Mihajlović wrócił w trakcie minionego weekendu w boju przeciwko AC Milanowi, który zakończył się wygrana Rossonerich 3:2.

Tymczasem najnowsze doniesienia wskazują, że postawa szkoleniowca Rossoblu zasługuje na to, aby ten stał się honorowym obywatelem miasta. Przypomnijmy, że Mihajlovic został trenerem Bologny w styczniu tego roku, zastępując w tej roli Filipp Inzaghiego, ratując jednocześnie bolończyków przed spadkiem z Serie A.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
02.06 18:38