REKLAMA
REKLAMA

W styczniu spotkanie na linii Milan-Raiola ws. przyszłości Bonaventury

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  14.12.2019 09:51
W styczniu spotkanie na linii Milan-Raiola ws. przyszłości Bonaventury

Giacomo Bonaventura  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
La Gazzetta dello sport podaje na swoich łamach,że w styczniu ma dojść do spotkania menedżera Giacomo Bonaventury  z władzami AC Milanu. Tematem rozmów ma być przedłużenie umowy z zawodnikiem.

Doświadczony pomocnik niedawno wrócił do gry po kontuzji, która sprawiła, że Bonaventura stracił praktycznie rok. Ostatnio jednak zaczął regularniej grać, a efektem tego były gole przeciwko SSC Napoli oraz Bolognie FC.

Popularny włoski dziennik sportowy podaje, że na stycznie jest już zarezerwowane spotkanie Mino Raioli ze sternikami Rossonerich, w którego trakcie agent Bonaventury ma omówić warunki przedłużenia kontraktu, który wygasa wraz z końcem czerwca 2020 roku.

La Gazzetta dello Sport jest przekonana, że obie strony są zdecydowane na przedłużenie umowy. Kłopot w tym, że Milan nie planuje oferować zawodnikowi długoterminowego kontraktu, mając na uwadze to, że ten ma już 30 lat.

Bonaventura w szeregach mediolańskiej ekipy jest od 2014 roku. Jak na razie zawodnik zaliczył 160 meczów w koszulce Czerwono-czarnych, notując 33 trafienia.

Bonaventura jest w klubie od 2014 roku i zagrał dla Rossoneri 160 razy, strzelając 33 bramki.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco