REKLAMA
REKLAMA

Barrow wkrótce dołączy do Bologny

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  04.01.2020 11:24
Barrow wkrótce dołączy do Bologny

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
La Gazzetta dello Sport podaje na swoich łamach, że Musa Barrow lada moment może zmienić klub. Zawodnik miałby trafić do Bologny FC z Atalanty BC. Tym samym klub z regionu Emilia-Romania najpewniej wygrać wyścig o piłkarza z Torino FC, które też było zainteresowane zawodnikiem.

Gambijczyk to najnowszy talent, który swoje umiejętności szlifował w akademii piłkarskiej w Bergamo. W koszulce Atalanty zawodnik zaliczył 52 spotkania, notując w nich osiem trafień.

Popularny włoski dziennik sportowy sugeruje, że jeszcze w trakcie tego weekendu ma dojść do zawarcia umowy przez piłkarza z Bologną. Suma transferu ma wynieść 12 milionów euro plus trzy miliony euro w formie bonusów.

Dzisiaj ma dojść do ostatecznego spotkania z udziałem przedstawicieli obu klubów, w którego trakcie mają być omówione ostateczne szczegóły transakcji.

Nie jest tajemnicą, że Atalanta wolałby, aby natychmiast doszło do transferu definitywnego. Z kolei działacze Rossoblu mają nadzieję na wypożyczenie zawodnika z obowiązkiem wykupienia piłkarza po zakończeniu sezonu, aby mogli rozłożyć płatność za zawodnika w ratach.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
12.08 22:50