Ligue 1: Dziurawa obrona PSG

dodał: sobmar  |  źródło: Opta Sports  |  14.01.2020 01:02

Ligue 1

Piłkarze wracają na boiska!
Paris Saint Germain pierwszy raz od niemal ośmiu lat straciło dwa gole w pierwszych 15 minutach spotkania Ligue 1 i pierwszy raz od ponad dziewięciu lat dało sobie strzelić w meczu ligowym na swoim stadionie trzy gole.

AS Saint-Etienne natomiast pierwszy raz od dziewięciu lat przegrało w lidze cztery razy z rzędu.

Ciekawostki statystyczne po spotkaniach Ligue 1:

3 - Fodé Ballo-Touré strzelił trzeciego gola samobójczego w Ligue 1 od początku sezonu 2017/18, więcej niż jakikolwiek inny piłkarz w tym okresie

2012 - Paris Saint Germain pierwszy raz od maja 2012 straciło dwa gole w pierwszych 15 minutach meczu Ligue 1

4 - AS Saint-Etienne pierwszy raz od marca 2011 roku przegrało w Ligue 1 cztery mecze z rzędu

41 - po raz trzeci w ostatnich sześciu latach Olympique Marsylia zdobyło dokładnie 41 punktów w pierwszych 20 meczach sezonu. W dwóch poprzednich przypadkach kończyło rozgrywki Ligue 1 na czwartym miejscu

2010 - Paris Saint Germain straciło trzy gole w meczu Ligue 1 u siebie po raz pierwszy od października 2010 roku (2:3 z Auxerre)