REKLAMA
REKLAMA

Valverde napisał list do kibiców Barcelony

dodał: maaarcin  |  źródło: Football Espana  |  15.01.2020 09:39
Valverde napisał list do kibiców Barcelony

Ernesto Valverde  |  fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Ernesto Valverde napisał list otwarty do kibiców Barcelony, po tym jak został zwolniony ze stanowiska trenera. Władze Dumy Katalonii zdecydowały się na jego zwolnienie w poniedziałek. Jego następcą został Quqiue Setien.

"Drodzy fani Barcy. Mój czas jako trenera Barcelony dobiegł końca. To było intensywne dwa i pół roku od samego początku. W tym czasie przeżywałem radosne chwile świętując zwycięstwa i trofea, ale także inne, które były ciężkie i trudne" – czytamy w liście.

"Jednak przede wszystkim chciałbym podkreślić moje doświadczenie z kibicami i uczucie, jakie okazywali mi podczas pracy trenerskiej. Chciałbym podziękować także prezydentowi Josepowii Marii Bartomeu i zarządowi, za to, że dał mi możliwość trenowania pierwszego zespołu i za zaufanie przez ten cały czas" – czytamy dalej.

"Chciałbym również podziękować wszystkim osobom, z którymi pracowałem w klubie, za ich wparcie i za to, jak mnie traktowali przez dwa i pół sezonu, szczególnie tym, którzy pracują w pierwszej drużynie i wokół niej, z którymi dzieliłem się wieloma chwilami w Ciutat Esportiva i podczas wyjazdów" – pisał Valverde.

"Oczywiście chciałbym podziękować zawodnikom za cały włożony wysiłek, który pozwolił nam na zdobycie razem czterech trofeów. Od tego dnia życzę im i nowemu trenerowi Quique Setienowi wszystkiego najlepszego na świecie. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich" – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Ermac | 15.01.2020 12:50

Dwa w pełni przepracowane sezony i każdy zakończone jako mistrz kraju, to my dziękujemy.

Joker | 15.01.2020 14:16

A jakby zespół coś wygrał w tym sezonie to chyba też pójdzie także na konto Valverde, tak? Może poza Copa del Rey, bo tych rozgrywek Barca jeszcze nie rozpoczęła. Ale jakby nie patrzeć z grupy LM on wyszedł, a na półmetku ligi jest pierwszy :)transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy