Roma triumfuje w Genui

dodał: maaarcin  |  źródło: SerieA.pl  |  19.01.2020 19:53

Edin Dzeko  |  fot. Grzegorz Wajda

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Bez niespodzianki obeszło się w niedzielnym meczu 20. kolejki Serie A na Stadio Luigi Ferraris.  Faworyzowana Roma pokonała 3:1 miejscową Genoę.

Podopieczni Paulo Fonseki już w szóstej minucie wyszli na prowadzenie. Piłką wylądowała w siatce Genoi po zagraniu Cengiza Undera z prawej strony boiska.

W 44. minucie padła druga bramka dla Romy. Tym razem niefortunnie we własnym polu karnym interweniował Davide Biraschi, który skierował futbolówkę do swojej bramki.

Chwilę później Genoa zdobyła kontaktowego gola. Po długim podaniu Lasse Schone, do piłki doszedł Goran Pandev i uderzył nad wychodzącym z bramki bramkarzem.

Losy rywalizacji definitywnie zostały rozstrzygnięte w 74. minucie, kiedy Roma zdobyła trzeciego gola.

Genoa CFC - AS Roma 1:3 (1:2)