REKLAMA
REKLAMA

Lampard: Arsenal zmienił się po przyjściu Artety

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  21.01.2020 11:55
Lampard: Arsenal zmienił się po przyjściu Artety

Frank Lampard  |  fot. SPORT PICTURES

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
We wtorek Chelsea FC zagra w derbach Londynu z Arsenalem FC w ramach 24. kolejki angielskiej Premier League. Frank Lampard, menedżer The Blues, powiedział, że jego zespół musi zagrać na maksimum swoich możliwości, jeśli chce sięgnąć po zwycięstwo.

Obie drużyny zmierzyły się kilka tygodni temu. Ekipa ze Stamford Bridge wygrała na Emirates 2:1, zdobywając dwie bramki w końcówce spotkania. Był to jeden z pierwszych meczów Kanonierów pod wodzą Mikela Artety.

- Ta liga jest bardzo konkurencyjna. Zdaję sobie sprawę, że Arsenal to jest dobra drużyna z dobrymi piłkarzami. Oni zmienili się po przyjściu Mikela Artety. Musimy uważać i zagrać na naszym najwyższym poziomie - powiedział Lampard, cytowany przez BBC.

- Jego efekt pracy był bardzo szybki. Odczuliśmy to już w pierwszym starciu z nimi. Jest dobrym trenerem i dostanie swój czas - dodał.

Jego podopieczni zajmują czwarte miejsce w tabeli ze zdobytymi 39 punktami. Natomiast Arsenal plasuje się na 10. pozycji, mając 10 "oczek" mniej. Początek wtorkowego spotkania w zachodniej części stolicy Anglii o godzinie 21.15.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco