REKLAMA
REKLAMA

Rebić: Ibra wprowadził do szatni Milanu mentalność zwycięzcy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  21.01.2020 20:14
Rebić: Ibra wprowadził do szatni Milanu mentalność zwycięzcy

Ante Rebić  |  fot.Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Ostatniego lata do AC Milanu na wypożyczenie z Eintrachtu Frankfurt trafił Ante Rebić. Chorwat w ekipie z miasta mody długo nie potrafił wyjść z cienia. W każdym razie w trakcie minionego weekendu zdobył dwie bramki, dzięki którym Rossoneri sięgnęli po trzy "oczka". Zawodnik w jednym z wywiadów nie ukrywał, że przybył do Milanu po to, aby odcisnąć swoje piętno na drużynie.

- Z pewnością inaczej sobie wyobrażałem swój pobyt w Mediolanie. W każdym razie z czasem wszystko wygląda coraz lepiej - mówił piłkarz w rozmowie udzielonej dziennikowi Sportske Novosti.

- Mamy młodą drużynę, która ma potencjał. Minie trochę czasu, zanim osiągniemy odpowiednie wyniki, ale wiem, że wszystko zmierza w dobrym kierunku - kontynuował Rebić.

- Jestem optymistą. Ciężko pracujemy na treningach. Ponadto tej zimy dołączyli do nas doświadczenie zawodnicy, którzy z pewnością mogą nam pomóc - powiedział Chorwat.

- Mamy w swoich szeregach Zlatana Ibrahimovicia, Asmira Begovicia i Simona Kjaera. W ostatnich czterech spotkaniach zaczęliśmy prezentować się lepiej, wywalczyliśmy też awans do 1/4 finału Coppa Italia - mówił zawodnik.

- Z Ibrą u boku wszyscy czujemy się pewniej. Każdy też chce się przy takim piłkarzu stawać jeszcze lepszym. Ibrahimović ma pozytywny charakter, wprowadzając też mentalność zwycięzcy do naszej szatni. Dużo ze sobą rozmawiamy. To miły facet, a przy tym bardzo pomocny, pomaga młodszym zawodnikom - rzekł Rebić.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Kamilek1936 | 22.01.2020 08:17

To do was musiał przyjść ktoś żeby powiedzieć: chłopaki nie jesteście  totalnymi ****ami! Wam trzeba mówić że możecie wygrać? Współczuję kibicom Milanu że w ich klubie grają takie miekkie***ki

MarcosSalinas | 22.01.2020 11:43

No jak zarząd i trener non stop klepali po plecach to nic dziwnego, że po przybyciu charyzmatycznego gościa walącego prawdę między oczy część z tych onieśmielonych gwiazdeczek przeżyła szok poznawczy.

fisherus | 22.01.2020 18:54

A to nie wiadomo, że trzeba zapier***** ?! :O

Za ładne oczy nie będziecie wygrywać....transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
21.10 09:31