REKLAMA
REKLAMA

Sarri: Czeka nas trudne spotkanie z Romą

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  21.01.2020 20:26
Sarri: Czeka nas trudne spotkanie z Romą

Maurizio Sarri  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W środę wieczorem bardzo ciekawie zapowiada się bój w ramach 1/4 finału Pucharu Włoch, w którym Juventus FC zmierzy się z AS Romą. Tymczasem przed tym starciem na konferencji prasowej trener Starej Damy w osobie Maurizio Sarriego dał do zrozumienia, że Cristiano Ronaldo może w tym starciu nie zagrać.

- Zastanowimy się jeszcze, czy zdecydujemy się postawić na Ronaldo. Jeśli czuję się dobrze, może zagrać trzy spotkaniu w ciągu tygodnia. Pod tym względem z pewnością nie ma kłopotu - mówił szkoleniowiec aktualnych mistrzów Włoch cytowany przez Football Italia.

- Przed tygodniem daliśmy mu okazję do odpoczynku, a co do jutra, to jeszcze zobaczymy, jak sprawa się będzie miała - kontynuował Sarri.

Opiekun lidera włoskiej ekstraklasy z szacunkiem i respektem wypowiedział się na temat najbliższego przeciwnika swojej drużyny,

- Roma to ekipa, która lepiej czuje się na obiektach swoich rywali. Wystarczy spojrzeć na wyniki tej drużyny, aby wyciągnąć taki wniosek. To trudne, ale Romie udało się zdobyć więcej punktów w delegacji, niż na swoim stadionie - zaznaczył opiekun Bianconerich.

- Roma to mocna ekipa, która z pewnością wysoko postawi nam poprzeczkę. Jeśli ktoś myśli, że uda nam się odnieść łatwe zwycięstwo, to jest w błędzie. Czeka nas trudne spotkanie. Musimy być skoncentrowani, zachowując równowagę między defensywą a ofensywą - powiedział były menedżer Chelsea FC.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco