REKLAMA
REKLAMA

Odriozola wypożyczony do Bayernu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  22.01.2020 11:11
Odriozola wypożyczony do Bayernu

 |  fot. Przemysław Mamczak

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Alvaro Odriozola został wypożyczony do końca sezonu z Realu Madryt do Bayernu Monachium - poinformował niemiecki klub na oficjalnej stronie internetowej.

- Po wewnętrznych dyskusjach zdecydowaliśmy się spełnić prośbę naszego trenera Hansiego Flicka o wzmocnienie obrony i wspólnie zdecydowaliśmy się na Alvaro Odriozolę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego transferu i chcielibyśmy podziękować osobom odpowiedzialnym w Realu Madryt za bardzo przyjazne i oparte na współpracy rozmowy - powiedział Karl-Heinz Rummenigge, cytowany przez oficjalną stronę Bayernu.

Zadowolony ze sprowadzenia Hiszpana jest także dyrektor sportowy Bayernu Hasan Salihamidzić. - Jesteśmy przekonani, że Alvaro Odriozola swoimi umiejętnościami pomoże naszemu zespołowi. Cieszę się, że znaleźliśmy takiego obrońcę - dodał.

Odriozola do Real Madryt trafił latem 2018 roku z Realu Sociedad, ale nie zdołał wygrać rywalizacji o miejsce na prawej stronie defensywy z Dani Carvajalem. W obecnym sezonie rozegrał w barwach Królewskich tylko pięć spotkań.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco