Sevilla z pełną pulą

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  25.01.2020 22:51

La Liga

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
W ostatnim sobotnim meczu 21. kolejki Primera Division piłkarze Sevilli FC pokonali 2:0 Granade CF.

Gospodarze przystępowali do swojej potyczki, mając szanse na to, aby przynajmniej na kilka godzin wskoczyć na trzecie miejsce w ligowej klasyfikacji. Żeby tak się stało, to team z Andaluzji musiał wygrać w sobotni wieczór. Granada miała jednak zamiar pokrzyżować plany rywali.

Losy rywalizacji zostały rozstrzygnięte w pierwszych trzech kwadrans. Już w 11. minucie gola na 1:0 dla Sevilli strzelił Luuk de Jong, wykorzystując podanie Jesusa Navasa. Z kolei w 34. minucie prowadzenie gospodarzy podwyższył Nolito, więc do przerwy miał miejsce rezultat 2:0.

Tymczasem 14 minut przed końcem podstawowego czasu rywalizacji nadzieję w serca kibiców gości na korzystny wynik mógł wlać Roberto Soldado, który popisał się niezłym uderzeniem z rzutu wolnego. Niemniej na posterunku był golkiper ekipy Julena Lopteguiego w osobie Tomasa Vaclika, więc ostatecznie wynik już się nie zmienił.

Sevilla FC - Granada CF 2:0 (2:0)

1:0 De Jong 11'
2:0 Nolito 34'