REKLAMA
REKLAMA

Drągowski: Cieszy kolejne czyste konto

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  26.01.2020 09:53
Drągowski: Cieszy kolejne czyste konto

Bartłomiej Drągowski

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W sobotni wieczór świetne zawody w koszulce ACF Fiorentiny przeciwko Genoi CFC zaliczył Bartłomiej Drągowski, broniąc między innymi rzut karny. Polak wychodził też z opresji przy innych sytuacjach rywali. Po zakończeniu spotkania golkiper Fioletowych zabrał głos na temat meczu.

- Nie wiem, czy wykonaliśmy teraz krok wstecz,. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że czeka nas trudny mecz, bo nasi rywale też potrzebują punktów - mówił Drągowski w rozmowie ze Sky Sport Italia.

- Nie są się wygrać każdego spotkania. Na szczęście nie straciliśmy gola i to mnie cieszy. To był już nasz trzeci występ bez straty gola, więc jest to na pewno pozytyw - zaznaczył Polak.

- Czeka nas teraz spotkanie w Coppa Italia przeciwko Interowi Mediolan. Na pewno chcemy to starcie wygrać. Jesteśmy już solidni w defensywie, ale musimy też zacząć zdobywać bramki - mówił golkiper Violi.

Drągowski opowiedział też o obronionym rzucie karny. - Obrona "jedenastki" nigdy nie jest łatwa. My bramkarze stajemy w takich momentach oko w oko ze strzelcami. W każdym razie analizowałam strzały Domenico Criscito - skwitował Polak.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco