Sassuolo lepsze od Romy

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: SerieA.pl  |  01.02.2020 22:35

Serie A  |  Serie A

Gracze Sassuolo wygrali z Romą 4:2. Dla gospodarzy to siódmy triumf w sezonie.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze Sassuolo bardzo szybko wyszli na prowadzenie. Już w siódmej minucie bramkę zdobył Caputo.

Kilka minut potem było już 2:0 dla gospodarzy. Po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Caputo, który tym razem wykorzystał podanie od Toljana.

To nie był jednak koniec. W 26. minucie sytuację sam na sam z bramkarzem rywali wykorzystał bowiem Djuricić.

W 55. minucie rzymianie zmniejszyli straty. Bramkę na 1:3 zdobył Dzeko, ale cały czas ich sytuacja nie była do pozazdroszczenia.

W 69. minucie czerwoną kartką został ukarany Pellegrini (dwie żółte) i od tego momentu goście musieli sobie radzić w dziesięciu.

Nie przeszkodziło im to jednak kilka minut potem zdobyć bramkę kontaktową. Z rzutu karnego nie pomylił się bowiem Veretout.

Radość Romy nie trwała jednak zbyt długo. Kilkadziesiąt sekund później pięknie przymierzył Boga i zrobiło się 4:2 dla Sassuolo.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Sassuolo - Roma 4:2 (3:0)