REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie: Berisha zamienił Rzym na Düsseldorf

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  30.01.2020 12:24
Oficjalnie: Berisha zamienił Rzym na Düsseldorf

Bundesliga

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Valon Berisha dołączył do Fortuny Düsseldorf na zasadzie wypożyczenia z SS Lazio. Umowa zawiera możliwość transferu definitywnego.

- Od pierwszego dnia będę robił wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc zespołowi osiągnąć nasz wielki cel pozostania w lidze - powiedział Berisha tuż po ogłoszeniu transferu.

Środkowy pomocnik w tej kampanii zaliczył zaledwie osiem spotkań w koszulce rzymian. 26-latek ma też na swoim koncie 18 meczów w reprezentacji Kosowa, w których zaliczył trzy trafienia. Wcześniej zawodnik rozegrał 20 meczów w reprezentacji Norwegii.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Meryl72 | 30.01.2020 12:50

Niestety w kontrakcie jest tylko opcja wykupu, więc najprawdopodobniej Valon latem wróci do stolicy i tak pewnie będziemy się z nim bujać do końca umowy. Od początku byłem sceptycznie nastawiony do sprowadzenia Berishy w nasze szeregi, ale chyba nikt nie spodziewał się aż takiej wtopy - jak nie kontuzje, to jakieś wyjazdy do Salzburga, jedyna z niego korzyść to wywalczony rzut karny z Parmą w zeszłym sezonie, a zapamiętany będzie chyba tylko z tego sabotażu w meczu z Celtikiem na Olimpico.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy