REKLAMA
REKLAMA

Igor: Van Dijk i Ramos dają mi inspirację

dodał: Bartas98  |  źródło: Football Italia  |  05.02.2020 15:38
Igor: Van Dijk i Ramos dają mi inspirację

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Nowy gracz Fiorentiny Igor zdradził, którzy obrońcy robią na nim największe wrażenie i od których defensorów czerpie najwięcej jeśli chodzi o grę w destrukcji. Wśród wymienionych zawodników znaleźli się Virgil Van Dijk, Sergio Ramos i Thiago Silva.

Igor to piłkarz, który został ściągnięty do Florencji ze SPAL w ostatnim dniu okna transferowego, debiut w nowej drużynie zaliczył przeciwko Juventusowi w ostatnią niedzielę. Po tym spotkaniu zdradził, kto go najbardziej inspiruje.

- Wielu piłkarzy sprawia, że chcę poprawiać jakość swojej gry, to przede wszystkim Van Dijk, Ramos i Thiago Silva. Moim celem jest to, żeby piłkarsko rosnąć i osiągnąć kiedyś ich poziom.  Cieszę się, że mogłem liczyć na ogromne wsparcie ze strony kolegów z drużyny i trenera przed debiutem - oznajmił nowy gracz Fiorentiny

- Nie wiem, jak długo będę grał w Fiorentinie, ale na pewno zawsze będę wykonywał swoje obowiązki na 100 procent. Viola ma świetny skład i wielkie możliwości. Postaramy się nie zawieść naszych kibiców - zadeklarował Igor.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco