SPAL przegrywa z Sassuolo, grał Reca

dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  09.02.2020 14:21

Arkadiusz Reca  |  fot. Grzegorz Wajda

Zawodnicy SPAL przegrali z Sassuolo 1:2. Reca rozegrał cały mecz dla gospodarzy. Z kolei Cionek i Salamon przesiedzieli potyczkę na ławce rezerwowych.

Co działo się w tym meczu? Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do 21. minuty. Wtedy to gospodarze wyszli na prowadzenie po trafieniu Bonifaziego.

Zawodnicy zespołu z Ferrary utrzymali dobry dla siebie rezultat do 65. minuty. Wówczas z rzutu karnego nie pomylił się Caputo.

Ostatnie słowo w tej potyczce należało do gości. W samej końcówce bramkę na wagę kompletu punktów dla Sassuolo zdobył strzałem głową Boga, które wykorzystał dokładne dośrodkowanie autorstwa Berardiego.

Z kim zmierzą się te kluby za kilka dni? W następnej kolejce gospodarze zagrają na wyjeździe z Lecce. Tymczasem piłkarze Sassuolo podejmą Parmę.

SPAL - Sassuolo 1:2 (1:0)

1:0 Bonifazi 23'
1:1 Caputo 65' (K.)