Fiorentina gromi Sampdorię, wygrana Parmy

dodał: maaarcin  |  źródło: SerieA.pl  |  16.02.2020 17:09

Federico Chiesa  |  fot. Grzegorz Wajda

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Zespoły Fiorentiny i Parmy odniosły zwycięstwa w niedzielnych spotkaniach 24. kolejki Serie A. Pierwsi efektownie rozgromili na wyjeździe Sampdorię Genua, natomiast drudzy skromnie ograli na terenie rywala 1:0 Sassuolo.

Fiorentina nie dała żadnych szans Sampdorii, prowadząc do przerwy już 3:0. W drugiej połowie gości z Florencji dołożyli kolejne dwa trafienia, natomiast Sampdoria odpowiedziała jedynie honorowym golem w samej końcówce.

W zespole gospodarzy pełne 90 minut rozegrali Bartosz Bereszyński i Karol Linetty. W drużynie gości wystąpił natomiast Bartłomiej Drągowski.

W drugim ze spotkań kibice obejrzeli tylko jedynego gola. Zwycięskie trafienie dla Parmy zanotował Gervinho.

Sampdoria Genua - ACF Fiorentina 1:5 (0:3)
0:1 Thorsby (sam.) 8'
0:2 Vlahović (k.) 18'
0:3 Chiesa (k.) 40'
0:4 Vlahović 57'
0:5 Chiesa 78'
1:5 Gabbiadini 90'

US Sassuolo - FC Parma 0:1 (0:1)