REKLAMA
REKLAMA

Smalling: Jestem otwarty zostać na dłużej w Rzymie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sports  |  25.02.2020 12:27
Smalling: Jestem otwarty zostać na dłużej w Rzymie

Chris Smalling  |  fot. Grzegorz Wajda

Liga niemiecka wróciła do gry!
Wciąż nie jest wyjaśniony temat przyszłości Chrisa Smallinga. AS Roma nie ukrywa, że chce wykupić piłkarza. Sam zainteresowany ujawnił natomiast, że wszystko powinno być jasne pod koniec sezonu.

- Kiedy trafiłem do Włoch nie ukrywam, że na samym początku byłem bardzo podekscytowany, ale czułem też pewien niepokój, bo nie do końca wiedziałem, czego można się spodziewać - mówił angielski obrońca w rozmowie ze Sky Sports.

- Zetknąłem się z nowym krajem, nowymi doświadczeniami. W każdym razie, biorąc pod uwagę to, że szybko się osiedliłem, znajdując szybko wspólny język z kibicami, to mam wrażenie, że podjąłem dobrą decyzję - dodał Smalling.

- Już przed transferem docierały do mnie głosy, że jeśli zyskam uznanie, to miłość kibiców będzie nieprawdopodobna. Tak jest naprawdę. Czujemy to wraz z moją rodziną, więc jestem otwarty, aby zostać na dłużej w Rzymie - kontynuował piłkarz.

- Zobaczymy, co przyszłość pokaże. Rozmowy dotyczące mojej gry w Romie będą na pewno prowadzone pod koniec sezonu. Wówczas wszystko powinno się rozstrzygnąć - oznajmił zawodnik.

30-latek w tym sezonie wystąpił w 26 meczach, notując w nich dwa trafienia i jedną asystę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco