Liverpool lepszy od Bournemouth

Sadio Mane

Gracze Liverpoolu wygrali z piłkarzami Bournemouth 2:1. W tym momencie The Reds mają 82 punkty.

Co działo się w tym spotkaniu? Mecz rozpoczął się dość niespodziewanie. W końcu to goście objęli prowadzenie. W dziewiątej minucie bramkarza klubu z Liverpoolu pokonał C. Wilson.

Gospodarze jeszcze przed przerwą nie tylko odrobili straty, ale także wyszli na prowadzenie. Ale po kolei. Najpierw, w 25. minucie do wyrównania doprowadził Salah, który popisał się uderzeniem tuż przy słupku.

Kilka minut potem piłkarze Liverpoolu objęli prowadzenie. Wówczas gola zdobył Mane, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem rywali.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze zanotowali komplet punktów. Obecnie zawodnicy drużyny z Liverpoolu mają 25 punktów przewagi nad Manchesterem City (Obywatele rozegrali dwa spotkania mniej).

W następnej kolejce gospodarze zagrają na wyjeździe z Evertonem. Tymczasem piłkarze Bournemouth podejmą Palace.

Liverpool – Bournemouth 2:1 (2:1)

0:1 C. Wilson 9′