Chelsea wygrywa z Evertonem

Olivier Giroud

Gracze Chelsea wygrali u siebie z Evertonem 4:0. Dla The Blues to 14 triumf w tej kampanii.

W tym meczu premierowy gol padł bardzo szybko, ponieważ już w 14. minucie bramkę zdobył Mount.

Piłkarze klubu z Londynu poszli za ciosem siedem minut potem. The Blues podwyższyli bowiem po trafieniu Pedro. Hiszpan wykorzystał sytuację sam na sam i zrobiło się 2:0.

Po zmianie stron gospodarze dołożyli kolejne dwa trafienia. Najpierw, w 51. minucie precyzyjnie z dystansu przemierzył Willian.

Natomiast kilka minut potem bramkarza klubu z Liverpoolu pokonał Giroud. Finalnie rezultat tej potyczki nie uległ już zmianie i gospodarze pokonali swoich dzisiejszych rywali 4:0.

Obecnie gospodarze są na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Do tej pory londyńczycy zdobyli 48 punktów. Goście są na dwunastej lokacie. Jak na razie mają 11 oczek mniej.

Chelsea – Everton 4:0 (2:0)