REKLAMA
REKLAMA

Klopp napisał list do kibiców Liverpoolu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  13.03.2020 21:53
Klopp napisał list do kibiców Liverpoolu

Juergen Klopp  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Liverpoolu Jurgen Klopp napisał list do kibiców, który został opublikowany na oficjalnej stronie klubu.

Oto jego treść:

"Nie sądzę, aby w tej chwili było ważne, co myśli trener piłkarski, ale rozumiem, że nasi kibice chcą usłyszeć wiadomość od zespołu. Postaram się z tym zmierzyć.

Przede wszystkim, wszyscy musimy robić co tylko możemy, aby chronić siebie. Oczywiście to powinna być codzienność, ale w tej chwili te słowa znaczą nawet więcej niż kiedykolwiek.

Mówiłem kiedyś, że piłka nożna to najważniejsza rzecz wśród najmniej ważnych rzeczy. Dziś futbol i mecze tak naprawdę w ogóle nie są ważne.

Oczywiście nie chcemy grać na pustych stadionach i nie chcemy, aby rozgrywki były zawieszone, ale jeśli czyniąc to pomożemy choć jednej osobie - tylko jednej - powinniśmy to zrobić bez zbędnych pytań.

Jeśli wybór jest między piłką nożną, a tym co dobre społecznie, to nie ma się nad czym zastanawiać.

Dzisiejsza decyzja o zawieszeniu rozgrywek została podjęta z myślą o bezpieczeństwie ludzi. Dlatego w całości ją popieramy. Widzieliśmy przecież, że piłkarze z którymi gramy stają się chorzy. Ten wirus pokazał, że piłka nożna nie daje gwarancji bezpieczeństwa. Wszystkich zarażonych piłkarzy oraz tych, którzy jeszcze będą zarażani zapewniam o pamięci i modlitwie.

Nikt z nas nie wie, jak to wszystko się zakończy, ale musimy wierzyć, że władze podejmą decyzję bazując na sprawiedliwości i moralności.

Wiadomość od zespołu do naszych kibiców może być tylko jedna - miejcie się dobrze. Postawcie swoje zdrowie na pierwszym miejscu. Nie podejmujcie żadnego ryzyka. Pomyślcie o wartościach w naszym społeczeństwie i nieście pomoc, tam gdzie jest potrzebna.

Uważajcie na siebie oraz na innych.

You'll Never Walk Alone,
Jurgen"
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 10 komentarzy

Konradosmen | 13.03.2020 23:03

Klopp zapomniał chyba ze dla normalnego zdrowego człowieka ten wirus tu bułka z masłem,, objawy same ustepują po 2 tygodniach praktycznie bezobjawowo, to nie 15 wieczna dzuma ktora splądrowała europę...
ten wirus uderze tylko w ludzi bardoz starych i schorowanych , umierają na niego ludzie w 98 procentach powyżej 70 letniego wieku.///

redsik | 14.03.2020 06:43

a pomyślałeś o słabych organizmach małych ludzi? tak myślałem że cierpisz intelektualnie, któryś raz piszesz głupotę i obrażasz siebie samego na tym portalu, nie umierają tylko starzy, młodzi też. Wiadomo że silny organizm się broni przed tym syfem ale dzieci.... co powiesz na ten temat? dzieci też nie umierają? super, więc okazuje się że to plaga emerytów, może ten wirus ma wyeliminować ludzi zbliżających się do emerytury, żeby nie dostali od swoich państw tego co im się należy nie?

a kolejna sprawa to starszy pan, dzieciak, śliczna pani i brzydka gruba Zosia-życie każdego jest warte tyle samo, jest bezcenne durniu

Rob66 | 14.03.2020 08:49

Umierają chorzy na serce, na oskrzela, dzieci, nawet w sile wieku faceci.

TteamWand | 14.03.2020 10:47

Mnóstwo ludzi w młodym wieku przyjmujących leki immunosupresyjne, chorujących na astme czy POchP,mających nadciśnienie czy cukrzycę i mających całe zycie przed sobą może umrzeć.

Konrad
Odpuść sobie pisanie bo z każdym komentarzem jest tylko gorzej.

The_Normal_One_ | 14.03.2020 11:58

Tak sobie myślę, że moja młoda miała 4 dni temu gorączke przez dwa dni 38.0 i katar. Mała ma 5 lat, może miała koronawirusa? Dzieci (zdrowe) mogą przejść to praktycznie bezobjawowo i bez ujemnych skutków później

The_Normal_One_ | 14.03.2020 11:59

redsik - dzieci w znakomitej większości mogą to przejść bezobjawowo.

Mucha52 | 14.03.2020 16:53

Widzę że to pełno panikarzy media to podsycają ja dodam od siebie ze pomiędzy 1 stycznia 2019 a 31 grudnia 2019 w USA zmarło na zwykłą grypę i powikłania nią związane około 12000 tysięcy ludzi ale oczywiście nikt o tym nie pisze bo to się nie sprzedaje. Nie twierdzę że nie ma problemu ale media to wyolbrzymiają procen zgonów na Coronavirus to 3,4% czyli niewiele więcej od zwykłej grypy.

piresfan | 14.03.2020 20:32

Statystyka nikomu nie pomoże, jeśli choroba dotknie jego ojca, matkę, przyjaciela itd. To, że umierają głównie starsi, schorowani i przyjmujący pewne leki ma być powodem, żeby się nie przejmować? Każdy może być nosicielem i przynieść śmierć drugiemu. To wystarczający powód, żeby się zastanowić nad idiotycznym kozaczeniem.

Mucha52 | 14.03.2020 21:10

pieresfan oczywiście nie ma co bagatelizować ale należy zachować zdrowy rozsądek jeżeli zachorujesz zostać w domu przeczekać nie mieć kontaktu z innymi za kilka tygodni powinno wszystko wrócić do normy. Niektórzy chyba za dużo na oglądali się filmów typu Resident evil zakażeni nie zamieniają się w zombie. Ten cały Coronavirus to najlepsze co mogło spotkać media informacyjne oglądalność poszła o 200% do góry.  

The Kop | 15.03.2020 23:14

Mucha 52
Ty wiesz co piszesz?? Ty widzisz co się dzieje?? Chłopie poczytaj to zrozumiesz, przestań być tak być zawistnym.
Bo jak narazie to trolujesz.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
21.10 09:31