REKLAMA
REKLAMA

Serie A wróci do gry 3 maja, treningi wznowione dwa tygodnie wcześniej?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Repubblica  |  14.03.2020 21:32
Serie A wróci do gry 3 maja, treningi wznowione dwa tygodnie wcześniej?

Piłkarze Interu Mediolan  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
W związku z tym, ze coraz więcej piłkarzy w Serie A ma pozytywny wynik na posiadanie koronawirusa, to coraz bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz, że rozgrywki ligowe w Italii zostaną wznowione 3 maja. Tym samym decydenci ligi mają plan, aby włoska ekstraklasa zakończyła się 30 czerwca.

La Repubblica donosi, że większość sztabów medycznych we włoskich klubach jest przekonana, że zawieszenie rozgrywek do 3 kwietnia będzie musiało zostać przedłużone o kolejny miesiąc.

Przypomnijmy, że UC Sampdoria liczy już siedmiu zawodników zarażonych patogenem, trzech piłkarz zarażonych ma ACF Fiorentina, a jednego Juventus FC.

W związku z powyższym wielce prawdopodobne wydaje się, że Serie A wróci do gry 3 maja, a treningi piłkarze mają wznowić dwa tygodnie wcześniej.

Warto zaznaczyć, że rozgrywki w poszczególnych muszą być dokończone do 30 czerwca, gdyż do tego dnia wielu piłkarzy ma ważną umowę z danym klubem.

Jeśli umowy nie zostałby przedłużone, to zawodnicy, którzy byliby wypożyczeni, musieliby wrócić do swoich pierwotnych klubów, a piłkarze bez kontraktu, będą mogli znaleźć sobie nowego pracodawcę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

zirytowany | 14.03.2020 22:01

21 157 Italy / 1 441 deaths

liczby nie kłamią, z dnia na dzień jest coraz gorzej, sezon jest już zakończony, nie ma co się oszukiwać.

Ronaldo324 | 15.03.2020 08:14

Ja pie*dole... Piłkarze się zarażają , Włochy to jedno wielkie skupisko wirusa a oni chcą "przedłużać" o miesiąc sezon mimo iż co godzinę a nawet nie co dzień jest gorzej. Co za łby to wymyślają to ja nie wiem.

klanies | 15.03.2020 14:03

przecież ten sezon jest już zakończony... o czym oni piszą... masakratransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy