REKLAMA
REKLAMA

Ronaldo przekształci swoje hotele w szpitale do walki z COVID-19

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Marca  |  15.03.2020 09:00
Ronaldo przekształci swoje hotele w szpitale do walki z COVID-19

Cristiano Ronaldo  |  fot. Alexander Vilf / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Cristiano Ronaldo kolejny raz wyciąga pomocną dłoń do ludzi, wskazuje prasa. Portugalczyk wcześniej  ma zamiar wspierać finansowo lekarzy i personel medyczny. Kapitan reprezentacji Portugalii podjął też decyzję, aby przeobrazić swoje hotele w szpitale dla osób zarażonych koronawirusem, czytamy na łamach hiszpańskiej Marki.

Nieszczęsny patogen zdziesiątkował ludzkie życie od momentu, gdy w styczniu pojawił się w Chinach. Ostatnio na dobre COVID-19 zwany też "wirusem-celebrytą" na dobre zakorzenił się w Europie, czego następstwem jest to, że większość wydarzeń sportowych zostało zawieszonych.

Najbardziej dotkniętym przez koronawirus krajem w Europie są Włochy, gdzie już ponad 15 tysięcy ludzi jest dotkniętych chorobą. Tymczasem popularna hiszpańska gazeta sportowa sugeruje, że Ronaldo planuje przekształcić w swoim rodzinnym kraju sieć hoteli należących do niego w szpitale dla ludzie cierpiących z powodu nieszczęsnego patogenu.

Dodajmy, że Portugalia jak na razie nie jest tak poważnie dotknięta przez koronwirus, jak na przykład Italia, Hiszpania, czy Norwegia. Do czwartku liczba zarażonych liczyła 78 osób.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

Ronaldo324 | 15.03.2020 11:22

Dozgonny szacunek dla tego gościa.

troltroli | 15.03.2020 13:22

Przekształci niech się zmieni na "przekształcił" bo to różnica. ale szacun oczywiście za wyjście z inicjatywą.
tak naprawdę gdyby wszyscy piłkarze najlepiej zarabiający z najlepszych i najbogatszych lig europejskich zrobili taką zrzutkę to Europa naprawdę zyskałaby naprawdę dużo i przyspieszyłoby to wyjście z kryzysu no ale to marzenie.

klanies | 15.03.2020 14:02

LUDZIE TO JEST FEJK !!! Ronaldo to dobry człowieczek, ale ta informacja to FAKE-NEWS!

_tripletta_ | 15.03.2020 14:07

Jest to fake news. Zresztą sam byłbym zaskoczony tego typu działaniem bo to ogromne koszty, a pod wszystkim kto chciałby spędzać czas w hotelach które chwilę wcześniej były zapewnione groźnym wirusem?
Ronaldo już nie raz udowodnił, iż udziela się charytatywnie i pewnie już coś w tym kierunku zrobił, ale nie musi się tym chwalić na każdym kroku.

Od redakcji: Faktycznie to był fake news, zdementowany przez media w Portugalii. Nie spodziewaliśmy się, że Marca może wprowadzać w błąd. Możliwe jednak, że teraz CR7 przemyśli temat :)transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy