REKLAMA
REKLAMA

Nainggolan: Boję się o zdrowie swojej żony

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  26.03.2020 08:50
Nainggolan: Boję się o zdrowie swojej żony

Radja Nainggolan  |  fot. Abaca / Hepta / Sport Pictures

Liga niemiecka wróciła do gry!
Ciekawego wywiadu udzielił ostatnio piłkarz Cagliari Calcio w osobie Radji Nainggolana, który ujawnił się, że boi się zarazić koronawirusem, co mogłoby wpłynąć na to, że mógłby go przekazać swojej żonie, która walczy z nowotworem.

Włochy są uważane za światowe epicentrum pandemii COVID-19. W ostatnim czasie kraj z Półwyspu Apenińskiego wyprzedził Chiny pod względem ofiar śmiertelnych.

Powyższa kwestia jest szczególnie delikatna w przypadku Nainggolana, którego partnerka Claudia ma raka, co sprawia, że jest bardziej narażona na ryzyko, związane z zachorowaniem w wyniku nieszczęsnego patogenu.

- Koronawirus jest dużym problemem, mówimy tylko o tym - rzekł belgijski pomocnik w materiale wideo opublikowanym na łamach Instagrama.

- Unikamy obecnie szpitali, a terapia mojej żony jest odroczona w czasie - zaznaczył Nainggolan.

- W każdym razie cały czas mamy nadzieję, że wszystko szybko się ułoży, będąc świadomym tego, że moja partnerka Claudia miał wciąż słaby układ odpornościowy - kontynuował 31-latek.

- Teraz, kiedy idę na zakupy, istnieje ryzyko, że złapię wirusa. Kiedy wracam do domu, obawiam się, że mógłbym jej to przekazać, ale jestem ostrożny - mówił Belg.

- Przeszliśmy już najtrudniejszy okres, teraz wszystko podąża w dobrym kierunku - podsumował Nainggolan.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Rob66 | 26.03.2020 15:10

Skończył się rozrywkowy tryb życia?
Dziwię się że jego dziewczyna była ..jest chora a on kiedyś tak imprezował.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy