REKLAMA
REKLAMA

Kluby z Chin wróciły do treningów

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: InsideFutbol  |  26.03.2020 11:08
Kluby z Chin wróciły do treningów

Marouane Fellaini  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Po opanowaniu sytuacji z koronawirusem wygląda na to, że Chiny będą pierwszym krajem, w który rozgrywki piłkarskie powinny zostać wznowione. W tym tygodniu chińskie drużyny wróciły do treningów. W każdym razie nie został jeszcze podany termin, kiedy piłkarze wrócą do gry.

Przypomnijmy, że liga chińska miała zostać zainaugurowana w lutym. Ostatecznie jednak z powodu pandemii nieszczęsnego patogenu start rozgrywek został zawieszony.

W ostatnim czasie spekulowano, że w połowie kwietnia Chinese Super League może wystartować. Niemniej ostatni przypadek zakażenia koronawirusem przez Marouane Fellainiego może sprawić, że start ligi zostanie znów odroczony.

- Trenowaliśmy na skromnym poziomie, koncentrując się głównie na sile i kondycji - powiedział po poniedziałkowych zajęciach przed kamerą Shanghai TV obrońca Shanghai SIPG w osobie Hai Yu.

- To pierwszy dzień, w którym wróciliśmy do zajęć, a intensywność z pewnością będzie stopniowo zwiększana - kontynuował 32-latek.

- Jesteśmy profesjonalistami, powinniśmy być w stanie pokonać wszelkie przeszkody, jakie przed nami stoją. Wierzę, że z wysiłkiem wszystkich w klubie możemy trzymać się razem i przezwyciężyć ten trudny czas - skwitował były piłkarz Beijing Renhe.

Tymczasem japońska J-League powróci do gry 9 maja po przerwie trwającej ponad dwa miesiące, pomimo odwołania Igrzysk Olimpijskich w Tokio.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31