REKLAMA
REKLAMA

Cannavaro: Życie w Chinach wraca do normy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  27.03.2020 13:16
Cannavaro: Życie w Chinach wraca do normy

Fabio Cannavaro  |  fot. Sportpictures.eu

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Ostatnio ciekawej wypowiedzi udzielił za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych Fabio Cannavaro. Trener chińskiego Guangzhou Evergrande Taobao zakomunikował, że życie w kraju jego miejsca pracy wraca do normy, co może być nadzieją na lepszy czasu dla mieszkańców Włoch.

Przypomnijmy, że to właśnie w Chinach w miejscowości Wuhan zrodziła się zaraza, która sparaliżowała życie na całym świecie. Tymczasem mistrz świata z 2006 roku w materiale wideo opublikowanym na Instagramie przekonywał, że sytuacja w Chinach jest już pod kontrolą.

- Cześć wszystkim, dla mnie kwarantanna się skończyła. To jest dokument, który pozwala mi swobodnie podróżować po Chinach - mówił 46-latek, pokazując jednocześnie druk urzędowy.

- Poszedłem rano na zakupy, poszedłem do banku i wyszedłem na lunch. Ludzie zachowują wiele środków ostrożności, mierząc temperaturę, mając na twarzy maseczki, czy rękawiczki na dłoniach - kontynuował Włoch.

- Wciąż jest duża uwaga poświęcona wirusowi, ale ogólnie życie wraca do normy, więc do musi dać nam nadzieję, że podobnie będzie Włoszech - podsumował szkoleniowiec Guangzhou Evergrande Taobao.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31