REKLAMA
REKLAMA

Everton zmuszony odroczyć w czasie transfer Gabriela

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Liverpool Echo  |  28.03.2020 21:58
Everton zmuszony odroczyć w czasie transfer Gabriela

Ligue 1

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Liverpool Echo podaje na swoich łamach, że Everton będzie musiał odroczyć w czasie plan pozyskania Gabriela Magelhaesa. 22-latek aktualnie broni barw Lille OSC.

Wpływ na podjęcie decyzji w sprawie transferu młodzieżowego reprezentanta Brazylii ma mieć pandemia koronawirusa i ewentualnej następstwa ekonomiczne, na które wpływ może mieć przerwa w rozgrywkach angielskiej ekstraklasy.

W tej kampanii Gabriel wystąpił łącznie w 34 meczach, notując w nich jedno trafienie. rynkowa wartość zawodnika szacowana jest na 22 miliony euro. Obecny kontrakt piłkarza z klubem z Ligue 1 obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

redsik | 29.03.2020 06:57

mądry ruch Evertonu, w chwili obecnej nikt nie powinien rozmawiać o wzmocnieniach bo kluby nie zarabiają a więc będą chciały się odbić sprzedawaniem zawodników żeby wyjść na zero, za byle grajka będzie trzeba rzucić 50 mln i wydaje mi się że będzie kryzys i pod tym względem, tylko najzamożniejsi będą mogli sobie pozwolić na jakieś ruchy, słabsze kluby czeka gra raczej wychowankami aczkolwiek może być ciekawie bo taka Aston Villa może być zmuszona do sprzedaży Grealisha, słabsze kluby będą sprzedawać, tak to widzę.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy