REKLAMA
REKLAMA

Shaqiri trafi na listę transferową

dodał: CB  |  źródło: TALKSport  |  29.03.2020 10:44
Shaqiri trafi na listę transferową

Xherdan Shaqiri  |  fot. Alexandr Kryazhev / Sputnik/ Hepta / Sport Pi

Liga niemiecka wróciła do gry!
Wszystko wskazuje na to, że Xherdan Shaqiri opuści Liverpool FC w najbliższym okienku transferowym.

Reprezentant Szwajcarii trafił na Anfield Road latem 2018 roku ze Stoke City (kosztował 18 milionów euro). W tym sezonie zagrał tylko w sześciu spotkaniach Premiership, głównie w roli zmiennika. Dużą część sezonu stracił z powodu kontuzji.

Jak donosi angielskie radio talkSPORT 28-letni pomocnik trafi latem na listę transferową, a władze Liverpoolu oczekują za niego ponad 30 milionów euro.

Transferem zainteresowane są AS Roma, CSKA Moskwa oraz hiszpańska Sevilla, która na ten moment wydaje się być faworytem do pozyskania zawodnika.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

redsik | 29.03.2020 14:14

30 mln to świetna cena, Shaqiri to dobry zawodnik i nie można narzekać na jego poziom, jedynym mankamentem jest jego szklistość....

Keita, szykuj gnaty na twardą grę bo pójdziesz śladami kolegi !

DiffretAngle | 30.03.2020 00:13

30 mln to świetna cena? Przecież ostatni czas to historia kontuzji. W Liverpoolu nie był nigdy ważnym piłkarzem, co najwyżej uzupełniał braki, dla klubów angielskich nie ma nic, co by podnosiło jego cenę, bo nie ma statusu "home grown". Nie pamiętam czy Szwajcarzy mają status UE jeśli chodzi o przepływ pracowników, jeśli nie, to w Hiszpanii dodatkowo też zajmuje 1 z 3 miejsc non UE.
Na dodatek młodzieniaszkiem nie jest, i choć to zawodnik przydatny, to ani perspektywiczny ani rozwojowy. Kupuje się co jest, a swoje ograniczenia ma. Nawet w Stoke nie był wybitny.
30? Odzyskanie owych 18 uważałbym za rozsądne przed koronawirusem. Na dziś, zapewne kilku znacznie lepszych graczy będzie kosztowało dużo mniej.

redsik | 30.03.2020 05:33

@DiffretAngle

przecież napisałem że to świetna cena jak za zawodnika który wcale nie gra :)transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy