REKLAMA
REKLAMA

Agent: Lautaro Martinez jest skupiony na Interze

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  30.03.2020 23:34
Agent: Lautaro Martinez jest skupiony na Interze

Lautaro Martinez  |  fot. Grzegorz Wajda

Liga niemiecka wróciła do gry!
Menedżer Lautaro Martineza poinformował, że informacje o zainteresowaniu jego klientem ze strony Barcelony i Realu Madryt to tylko spekulacje. Beto Yaque w rozmowie z La Gazzetta dello Sport podkreślił, że jego klient skupia się obecnie na Interze Mediolan.

Lautaro Martinez od dłuższego czasu jest łączony przede wszystkim z przenosinami na Camp Nou. Na razie jednak ze strony Barcelony, a także innych klubów, nie było żadnych formalnych propozycji w tej sprawie.

- Mówią, że Barcelona i Real Madryt chcą go sprowadzić, ale to mu nie służy. Inni nie spaliby w nocy. Nigdy jednak nie dzwonił do mnie, aby zapytać, czy plotki są prawdziwe, czy fałszywe. Jest skupiony na teraźniejszości i swojej pracy - powiedział menedżer zawodnika, Beto Yaque.

Czytaj także: Rivaldo: Barca powinna sprowadzić Neymara zamiast Martineza

- Rozmawialiśmy z wieloma ludźmi, ale nic więcej. Na razie ci, którzy do mnie dzwonią, nie są dyrektorami klubów. Nie ma nic formalnego ani poważnego - kontynuował.

- To marzenie być jednym z najbardziej pożądanych zawodników na rynku. Ale obecnie nie dzieje się dla niego nic szczególnego. Jedynie, co chce robić to grać i strzelać bramki. Jego stały rozwój sprawił, że najlepsze zespoły na świecie z uwagą go obserwują. Mamy nadzieję, że jego praca zostanie wynagrodzona tak, jak na to zasługuje - dodał Yaque.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco