REKLAMA
REKLAMA

Agent Martineza: Pochwały Messiego muszą budzić zaszczyt

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  09.04.2020 19:24
Agent Martineza: Pochwały Messiego muszą budzić zaszczyt

Lautaro Martinez  |  fot. Grzegorz Wajda

Liga niemiecka wróciła do gry!
Menedżer Lautaro Martineza w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dał do zrozumienia, że jego klient jest zaszczycony tym, że chcą go takie kluby jak: FC Barcelona, Mancnester United, czy Manchester City, Argentyńczyk w każdym razie koncentruje się na grze w Interze Mediolan.

22-letni piłkarz ma w swojej umowie klauzulę odstępnego, wynoszącą 111 mln euro. W ostatnim czasie napastnik Nerazzurrich często był łączony z przeprowadzką do teamu z Camp Nou.

- Lautaro cały czas funkcjonuje tak, jakby nic się nie działo. Mój klient koncentruję się tylko i wyłącznie na swoim aktualnym klubie. Nie zmienia to jednak faktu, że pochlebia mu zainteresowanie ze strony innych ekip - rzekł Beto Yaque w rozmowie z Mundo Deportivo.

Jakiś czas temu kilka pochlebnych słów na temat Martineza wyraził Leo Messi. Na temat pochwał ze strony piłkarza Dumy Katalonii agent napastnika Interu też się wypowiedział.

- Messi to najlepszy piłkarz świata, więc kiedy chwali jakiegokolwiek zawodnika, to musi to budzić zaszczyt. Podobnie jest z innymi piłkarzami reprezentacji Argentyny - przekonywał Yaque.

- Lautaro ma jeszcze przez pięć lat ważną umowę z Interem. Tym samym spekulacje na temat jego przyszłości nie miało zbyt wiele wspólnego z prawdą. O to, dlaczego takie informacje się pojawiają, należy pytać autorów tych doniesień - uzupełnił menedżer.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco