REKLAMA
REKLAMA

Media: Lazio nie chce rozstać się z Thomasem Strakoshą

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  09.04.2020 20:04
Media: Lazio nie chce rozstać się z Thomasem Strakoshą

Serie A

Piłkarze wracają na boiska!
Co prawda Thomas Strakosha znajduje się na celowniku dwóch klubów z Premier League, to włoskie media twierdzą, że działacze SS Lazio nie mają zamiaru sprzedawać zawodnika. 25-latek ma kontrakt z klubem z Wiecznego Miasta do końca czerwca 2022 roku.

Najnowsze doniesienia środków masowego przekazu sugerują, że Strakosha znajduje się na celowniku Leicester City i Tottenhamu Hotspur. Rzymianie jednak nie myślą o rozstaniu z 12-krotnym reprezentantem Albanii.

Strakosha aktualnie może liczyć w Lazio na zarobki w wysokości mniej więcej 1,2 miliona euro na sezon. W przypadku chęci kontynuowania swojej kariery w stołecznej drużynie zawodnik mógłby liczyć na apanaże w wysokości dwóch milionów euro, a ponadto kontrakt zawodnika zostałby przedłużony do 2025 roku, podaje La Gazzetta dello Sport.

Przypomnijmy, że urodzony w stolicy Grecji zawodnik trafił do Lazio w 2012 roku a akademii piłkarskiej Panioniosu Ateny. Strakosha do pierwszej drużyny Lazio trafił natomiast w 2013 roku. Jak na razie w szeregach Orłów zawodnik wystąpił łącznie w 154 spotkaniach, zachowując w 46 meczach czyste konto.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
02.06 18:38