REKLAMA
REKLAMA

Rui Jorge: Jestem szczęśliwy w Santosie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  12.05.2020 09:04
Rui Jorge: Jestem szczęśliwy w Santosie

adidas Uniforia - oficjalna piłka Euro 2020   |  fot. adidas

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Kaio Jorge to jeden z najbardziej rozchwytywanych nastolatków z Brazylii. W ostatnim czasie zawodnik był łączony z transferem do Juventusu FC. W rozmowie z Corriere dello Sport piłkarz pozwolił sobie zabrać głos w sprawie.

Kaio Jorge aktualnie broni barw Santosu FC, z którym ma kontrakt ważny do końca grudnia 2021 roku. Jeśli znajdzie się chętny na pozyskanie 18-latka, to musi się liczyć z wydatkiem 50 milionów euro. Taka bowiem klauzula odstępnego jest zapisana w kontrakcie zawodnika z klubem z Ameryki Południowej.Chociaż ostatnio pojawiły się głosy, że mistrzowie Serie A mogą pozyskać piłkarza za 14,5 miliona euro.

- Temat mojej przyszłości zostawiam mojemu menedżerowi. Nie angażuję się w te sprawy, on podejmuje decyzje - mówił Rui Jorge w rozmowie z popularnym włoskim dziennikiem.

Młody talent z Brazylii na celowniku Starej Damy?


- Aktualnie jestem bardzo szczęśliwy w Santosie. Chciałbym zostać w tym klubie, mogąc się nadal rozwijać i poprawiać swoją grę - kontynuował zawodnik.

- Każdego dnia uczę się czegoś nowego i staje się coraz lepszy - zaznaczył piłkarz urodzony w Olindzie.

Brazylijczyk pomógł swojemu krajowi wygrać mistrzostwo świata U-17 w zeszłym roku. Tymczasem w ekstraklasie brazylijskiej Rui Jorge zaliczył cztery spotkania, w których nie zdobył jeszcze bramki.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
21.09 16:33