REKLAMA
REKLAMA

Hojbjerg zamierza odejść z Southampton

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport1.de  |  15.05.2020 16:26
Hojbjerg zamierza odejść z Southampton

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Pierre-Emile Hojbjerg przyznał, że jest gotowy na nowe wyzwanie i opuszczenie Southampton podczas letniego okna transferowego.

24-latek, który do Southampton trafił latem 2016 roku z Bayernu Monachium, znajduje się na celowniku Tottenhamu Hotpsur, do którego chce go sprowadzić menedżer Jose Mourinho. Etatowy reprezentant Danii od dłuższego czasu prezentuje wysoką i równą formę, czym zwrócił na siebie uwagę wielu klubów.

Sam piłkarz, w rozmowie ze Sport1, przyznaje, że nadchodzi dla niego czas na spróbowanie czegoś nowego. - Wiem, czego chcę. Klub też to wie. Chcę grać na jeszcze wyższym poziomie niż jestem obecnie. Relacje między mną a Southampton są fantastyczne - powiedział Hojbjerg.

Hojbjerg gotowy na kolejny poziom


- Klub dał mi platformę do rozwoju. Jestem teraz skupiony na moim klubie, ale mam także jasny cel: chcę wygrać Premier League i Ligę Mistrzów - kontynuował w rozmowie ze Sport 1.

- Zdobyłem dużo doświadczenia w Bayernie Monachium i miałem dzięki temu możliwość rozwijać się gdzie indziej. Kiedy miałem 23 lata, zostałem kapitanem w klubie Premier League. Teraz jestem gotowy, aby przejść na kolejny poziom - dodał Hojbjerg.

Na boiskach Premier League Hojbjerg rozegrał do tej pory 104 spotkania, zdobywając cztery bramki.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31