REKLAMA
REKLAMA

Nübel zostanie wypożyczony?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bild  |  21.05.2020 09:44
Nübel zostanie wypożyczony?

Bundesliga

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Wraz z przedłużeniem kontraktu przez Manuela Neuera pod znakiem zapytania stanęła przyszłość Alexandra Nübela w Bayernie Monachium, do którego nie zdążył nawet jeszcze dołączyć.

Władze Bayernu już kilka miesięcy temu poinformowały o podpisaniu, wchodzącego w życie w lipcu, kontraktu z 23-letnim bramkarzem Schalke 04 Gelsenkirchen Alexandrem Nübelem. Utalentowany golkiper ma dołączyć do klubu z Allianz Arena od nowego sezonu.

Tymczasem w środę Bayern poinformował o przedłużeniu kontraktu z Manuelem Neuerem, co sprawia, że przyszłość Nübela w monachijskim zespole jest niepewna. Co prawda umowa 23-latka z Bayernem będzie obowiązywać do 2025 roku, ale nie wiadomo czy będzie on zainteresowany rolą dublera dla aktualnego numeru jeden w bramce bawarskiego zespołu.

Nübel odejdzie na wypożyczenie?


Jak informuje Bild, Nübel podpisując umowę z Bayernem miał uzgodnić, że w najbliższym czasie pozostanie w klubie i będzie uczył się u boku bardziej doświadczonego Neuera. Szkoleniowiec Bayernu Hansi Flick zasugerował natomiast, że obecnego bramkarza Schalke czeka walka o miano drugiego bramkarza ze Svenem Ulreichem.

Bild informuje jednak, że możliwe jest również odejście Nübela na zasadzie wypożyczenia do innego klubu, w którym mógłby liczyć na regularne występy. Podkreśla się przy tym, że taka inicjatywa musi wyjść od samego bramkarza.

W tym przypadku nie wyklucza się również scenariusza, w którym Nübel w przyszłym sezonie nadal będzie występował w Schalke.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco