REKLAMA
REKLAMA

Setien: Rozmawiałem z Arthurem o jego przyszłości

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  12.06.2020 19:32
Setien: Rozmawiałem z Arthurem o jego przyszłości

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.com

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec FC Barcelony w osobie Quique Setiena przyznał w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów, że rozmawiał z Arthurem Melo o jego przyszłości. Opiekun Dumy Katalonii uciął jednak szybko temat, przekonując, że Barcelona skupia się teraz na innych kwestiach.

Media w Hiszpanii, Włoszech i Brazylii swego czasu sugerowały, że Barcelona doszła do porozumienia z Juventusem FC w sprawie wymiany piłkarzy, która miała polegać na tym, że do Juve miałby dołączył Brazylijczyk Arthur Melo, a w przeciwnym kierunku miałby się udać Miralem Pjanic. Zawodnik Barcy nie był jednak przekonany do tego rozwiązania.

- Oczywiście rozmawiałem z Arthurem o jego przyszłości, ale nie długo - mówił Serien cytowany przez Football Italia.

- Tego lata na rynek transferów wpływ będą miały różne okoliczności. Prawda jest jednak taka, że na razie koncentrujemy się na celach do zrealizowania na trwający sezon, a do tego będę potrzebował wszystkich członków zespołu - zaznaczył trener Barcy.

- Rywalizujemy w La Liga i Lidze Mistrzów, więc nie chcę spekulować, co się stanie latem. Wolę skupić się na bieżących wyzwaniach - skwitował Setien.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31