REKLAMA
REKLAMA

Ferran Torres przyciąga uwagę kolejnych klubów?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Espana  |  12.06.2020 19:43
Ferran Torres przyciąga uwagę kolejnych klubów?

Kibice Liverpoolu  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Le10Sport podaje na swoich łamach, że Manchester United, Liverpool FC i Real Madryt są zainteresowane pozyskaniem Ferrana Torresa z Valencii CF. Tym samym wydłuża się kolejka chętnych po zawodnika Nietoperzy. Przypomnijmy, że na początku tego tygodnia Mundo Deportivo donosiło, że zawodnik znajduje się tez na celowniku SSC Napoli.

20-letni piłkarz ma kontrakt ważny z Valencią do końca czerwca 2021 roku. Dla przedstawiciela La Liga zbliżające się okno transferowe może być zatem ostatnią szansą na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy za utalentowanego piłkarza, który już w styczniu przyszłego roku będzie mógł związać się z nowym pracodawcą, mogąc grać w jego szeregach od lipca 2021 roku.

W kwietniu 2018 roku Ferran Torres parafował ostatnią umowę z Valencią, która ma zawierać według medialnych doniesień klauzulę odstępnego w wysokości 100 milionów euro. Mając jednak na uwadze to, że zawodnik ma jeszcze tylko przez rok ważny kontrakt z Nietoperzami, to mało prawdopodobne jest, aby taka suma trafiła na konto klubu z Hiszpanii.

Dodajmy, że Ferran Torres w trakcie sezonu 2019/2020 wystąpił łącznie w 35 spotkaniach, notując w nich sześć trafień i siedem asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

tetfoll | 13.06.2020 00:25

Jak miałbym wybierać pomiędzy nim a Wernerem, to wziąłbym jego.

Ren87 | 13.06.2020 13:26

Nazwisko, zobowiązuje
A poważnie ujmując
Efektywny grajek w młodym wieku
Cena też może być przystępna
Dla Mistrzów Świata i Europy to interesująca opcjatransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy