REKLAMA
REKLAMA

Arteta optymistą ws. Aubameyanga

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  15.06.2020 19:22
Arteta optymistą ws. Aubameyanga

Emirates Stadium  |  fot. Wojciech Witkowski

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Arsenalu Mikel Arteta jest optymistą w kwestii osiągnięcia porozumienia z Pierre'm-Emerickiem Aubameyangiem w sprawie podpisania przez niego nowego kontraktu z klubem.

Obecna umowa reprezentanta Gabonu z Kanonierami wygasa latem przyszłego roku. Arsenal chciałby go zatrzymać w klubie na dłużej, ale sam piłkarz podkreśla, że czeka go prawdopodobnie najtrudniejsza decyzja w karierze.

- Odbyliśmy wiele rozmów z Pierre'em, jego rodziną i jego agentem. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony, jeżeli chodzi o znalezienie odpowiedniego porozumienia dla wszystkich stron - powiedział Arteta.

Aubameyang kluczowym zawodnikiem dla Arsenalu


- Naszym obowiązkiem jest sprawić, by poczuł, że jest to właściwy krok w jego karierze. Aby tak się stało, musi czuć się doceniony. Musi czuć, że należy do nas i że go chcemy. Musi uwierzyć w to, że jesteśmy w stanie rozwijać ten zespół w taki sposób, w jaki chcemy, a on będzie kluczowym zawodnikiem - kontynuował menedżer Arsenalu.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, jak się zachowuje i prezentuje. Mam z nim naprawdę dobre relacje. Możemy rozmawiać twarzą w twarz o wielu rzeczach i uważam, że jest bardzo szczęśliwy w klubie - mówił Arteta, cytowany przez Sky Sports.

- Chcielibyśmy robić pewne rzeczy o wiele szybciej, ale czasami mamy związane ręce. Te bezprecedensowe czasy przynoszą wiele niepewności - dodał szkoleniowiec Kanonierów.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31