REKLAMA
REKLAMA

Alexis Sanchez i Smalling dokończą sezon w Serie A

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  01.07.2020 16:41
Alexis Sanchez i Smalling dokończą sezon w Serie A

Alexis Sanchez  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Chris Smalling i Alexis Sanchez dokończą sezon piłkarski we Włoszech. Manchester United w oficjalnym komunikacie poinformował, że umowy wypożyczenia zawodników kolejno z AS Romą i Interem Mediolan zostały przedłużone.

W związku z powyższym przedstawiciele włoskiej ekstraklasy będą mogli liczyć na wymienionych we wstępie zawodników w kolejnych 10 meczach ligowych. Warto zaznaczyć, że zarówno Inter, jak i Roma mogą jeszcze w kampanii 2019/2020 rywalizować z angielskim teamem, gdyż każda z ekip rywalizuje jeszcze w Lidze Europy.

Warto też dodać, że żaden z włoskich klubów nie wynegocjował opcji na transfer definitywny z udziałem jednego z piłkarzy. W każdym razie nie jest przesądzone, że żaden z wymienionych zawodników nie rozstanie się na dobre z klubem z Old Trafford.

Niewykluczone też, że Smalling i Alexis Sanchez po zakończeniu Serie A wzmocnią Czerwone Diabły w europejskich pucharach, jeśli tylko Man Utd nie wykorzysta limitu zarejestrowania trzech dodatkowych zawodników na europejskie puchary.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco