REKLAMA
REKLAMA

Putnocky z nową umową w Śląsku

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Śląsk Wrocław  |  01.07.2020 19:37
Putnocky z nową umową w Śląsku

Matus Putnocky  |  fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Matus Putnocky podpisał nowy kontrakt ze Śląskiem Wrocław. Nowa umowa 35-letniego słowackiego bramkarza będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku.

Putnocky do Śląska dołączył latem ubiegłego roku, na zasadzie wolnego transferu z Lecha Poznań. W obecnym sezonie rozegrał do tej pory 33 spotkania na boiskach PKO Ekstraklasy.

- Przedłużenie kontraktu z Matusem Putnockim zapewnia nam stabilizację na tej newralgicznej pozycji przez dwa najbliższe sezony. W ciągu ostatniego roku spędzonego we Wrocławiu Matus wielokrotnie potwierdzał, jak wysokiej klasy jest bramkarzem. Z racji swoich umiejętności i doświadczenia odgrywa w zespole bardzo ważną rolę. Trenujący z nim młodzi zawodnicy mogą uczyć się jego etyki pracy i profesjonalizmu - powiedział dyrektor sportowy Śląska Wrocław Dariusz Sztylka.

Zadowolony z podpisania nowej umowy z klubem jest również sam bramkarz. - Bardzo dobrze się tutaj czuję, a duża w tym zasługa moich kolegów z zespołu. Świetnie mnie przyjęli i zawsze mogłem na nich polegać. Kiedy trafiłem do Wrocławia, dostrzegłem dużą determinację, aby uczynić ten sezon znacznie lepszym niż poprzednie. Wyniki są dobre, ale rozgrywki jeszcze się nie skończyły i będziemy walczyć o jak najlepsze miejsce w tabeli do samego końca - powiedział Putnocky.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
08.08 14:47
07.08 20:59