REKLAMA
REKLAMA

Arsenal potroi zarobki Partey'a?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: As.com  |  03.07.2020 17:00
Arsenal potroi zarobki Parteya?

Herb Atletico Madryt na koszulce  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Arsenal jest zdeterminowany do sprowadzenia pomocnika Atletico Madryt Thomasa Partey'a. Jak informuje dziennik AS, Kanonierzy są gotowi zaproponować piłkarzowi kontrakt, dzięki któremu jego obecne zarobki zostaną potrojone.

Arsenal od dłuższego czasu jest łączony ze sprowadzeniem pomocnika, którego obecna umowa z Atletico obowiązuje do 2023 roku. Znajduje się w niej klauzula odstępnego w wysokości 50 milionów euro, ale przedstawiciele klubu Premier League liczyli na wynegocjowanie z madryckim zespołem niższej kwoty.

Brytyjskie media informowały ostatnio, że Arsenal zintensyfikował w tej sprawie swoje działania, choć Atletico cały czas ma nadzieję na podpisanie z piłkarzem nowego kontraktu do 2025 roku. Klubowi z Wanda Metropolitano może być jednak trudno przekonać do tego Parteya, który w Londynie mógłby liczyć na znacznie większe zarobki.

W ostatnich dniach pojawiły się również informacje, że Atletico byłoby gotowe zaproponować reprezentanta Ghany włoskiemu Napoli w ramach rozliczenia za ewentualny transfer Arkadiusza Milika.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

slawekmat | 03.07.2020 18:03

Szczerze to nie wiem co by musiało mu strzelić do głowy żeby odejść z Atletico do Arsenalu,  no ale United też kiedyś tak działali więc nie neguje

dalmare | 03.07.2020 19:57

"...co by musiało mu strzelić do głowy..."-  Ojciec, absolutnie zdeterminowany na PL, takie ma standardy; u początków wyprzedał się do nitki by syn mógł iść do wielkiej piłki.

Wardogs | 03.07.2020 21:43

Dziwny byłby to ruch
Atletico straci swietnego pomocnika, za kwote ktora by mozna rzec ze jest promocyjna.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy