REKLAMA
REKLAMA

Sarri: Mecz z Atalantą jest ciężki dla każdego

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  12.07.2020 09:56
Sarri: Mecz z Atalantą jest ciężki dla każdego

Maurizio Sarri  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
- Graliśmy z jedną z lepszych drużyn w Europie - powiedział szkoleniowiec Juventusu Maurizio Sarri po zremisowanym 2:2 meczu z Atalantą Bergamo. Po tym spotkaniu Stara Dama powiększyła do dziewięciu punktów swoją przewagę nad Lazio.

- Mieliśmy do czynienia z jedną z drużyn w najlepszej formie w Europie. Są agresywni, dobrze zorganizowani. Na początku meczu popełniliśmy błąd, ponieważ chcieliśmy, aby piłka przechodziła przez ich nogi. Oni takie sytuacje wykorzystują i właśnie tak straciliśmy bramki - powiedział Sarri.

- Przeciwko Atalancie gra się bardzo ciężko. Oni też wydawali się bardziej konkretni w pierwszej połowie, ale udało nam się wrócić do gry i na szczęście druga połowa była znacznie lepsza - kontynuował szkoleniowiec Juventusu.

- Straciliśmy drugiego gola, gdy przejmowaliśmy kontrolę. W porównaniu z pierwszą połową broniliśmy się znacznie wyżej i nie byliśmy tak pasywni. To pozwoliło nam częściej wygrywać walkę o piłkę w środku pola i to właśnie zmieniło grę - dodał.

- To był ciężki mecz dla naszych napastników, mniej dla Cristiano, ale bardziej dla Dybali, ponieważ lubi wychodzić głębiej po piłkę. Gonzalo Higuaina wprowadziliśmy, ponieważ mógł pomóc w otworzeniu więcej przestrzeni - powiedział Sarri.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

ixnay | 12.07.2020 11:07

Sarri.. spadaj dziadu :)transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy