REKLAMA
REKLAMA

Anglia zagra mecz towarzyski z Walią

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Sky Sports  |  16.07.2020 17:17
Anglia zagra mecz towarzyski z Walią

Gareth Southgate  |  fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Reprezentacja Anglii zaplanowała kolejny mecz towarzyski, który zagra jesienią tego roku. 8 października na stadionie Wembley w Londyne Synowie Albionu będą mierzyć się z Walijczykami.

Będzie to pierwszy pojedynek dwóch brytyjskich reprezentacji od listopada 2019 roku. Wówczas zespoły te mierzyły się ze sobą w ramach Ligi Narodów - nowych rozgrywek zapoczątkowanych dwa lata temu przez UEFA.

Mecz na Wembley Stadium będzie jednym z dwóch spotkań Synów Albionu, które zaplanowano na październik i listopad tego roku. Wiadomo już, że na trybunach londyńskiego stadionu nie będzie kibiców. Wszystko z powodu skutków pandemii koronawirusa. Wielka Brytania wciąż posiada wiele obostrzeń, a mecz angielskiej Premier League rozgrywane są przy pustych trybunach.

Napięty terminarz jesienią


Wcześniej, we wrześniu reprezentacja Anglii zagra dwa mecze w ramach Ligi Narodów. Zmierzy się z Islandią i Danią. Oba pojedynki będą rozgrywane na wyjazdach.

Jeśli chodzi o październik, to trzy dni po potyczce z Anglią Walia wybierze się na sparing z Irlandią. Z kolei Synowie Albionu zagrają tego samego dnia z Belgią.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31