REKLAMA
REKLAMA

Trapp odejdzie z Eintrachtu?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport Bild  |  22.07.2020 11:08
Trapp odejdzie z Eintrachtu?

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kevin Trapp podczas letniego okna transferowego prawdopodobnie pożegna się z Eintrachtem Frankfurt. Jak informuje Sport Bild, zainteresowanie pozyskaniem 30-letniego bramkarza wyrażają przedstawiciele Realu Betis i Herthy Berlin. Kwota transferu może opiewać na co najmniej siedem milionów euro.

Eintracht ze względu na trudną sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa, może być latem zmuszony do sprzedaży kilku zawodników. Jednym z nich może być właśnie Trapp.

Dyrektor sportowy Fredi Bobic podkreśla, że Trapp nie został wystawiony na listę transferową, ale jak każdy inny zawodnik Eintrachtu nie jest "nie na sprzedaż".

- Nie wystawiłem Kevina Trappa na sprzedaż. Nie jesteśmy z niego niezadowoleni. Cały czas jest naszym numerem jeden i twarzą Eintrachtu Frankfurt - powiedział Fredi Bobic, dyrektor sportowy klubu z Frankfurtu.

- W tej chwili nie ma zbyt wielu dobrych bramkarzy na rynku, a wiemy, że tacy zawodnicy jak Kevin są zawsze poszukiwani. Muszę jednak podkreślić, że w Eintrachcie nikt nigdy nie był nie na sprzedaż. Ale jednocześnie nie mówimy, że każdy może odejść - dodał Bobic.

Kto zastąpi Trappa?


W zakończonym sezonie 30-letni Kevin Trapp rozegrał w barwach Eintrachtu 33 spotkania we wszystkich rozgrywkach, w tym 22 w Bundeslidze. Na więcej nie pozwoliła mu kontuzja, która wyeliminowała go z gry na dwa miesiące w końcówce 2019 roku.

Po jego nieobecność do składu wskoczył sprowadzony w 2018 roku 27-letni Duńczyk Frederik Rönnow. I to właśnie on wydaje się być naturalnym następcą Trappa w zespole z Frankfurtu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy