REKLAMA
REKLAMA

Marotta zapowiada rozmowy ws. nowej umowy Lautaro

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Marca  |  26.07.2020 11:49
Marotta zapowiada rozmowy ws. nowej umowy Lautaro

Lautaro Martinez  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Dyrektor generalny Interu Mediolan w osobie Beppe Marotty potwierdził, że klub jeszcze w tym miesiącu rozpocznie rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu z Lautaro Martinezem. Reprezentant Argentyny w ostatnich tygodniach jest łączony przez media z transferem do FC Barcelony.

W połowie lipca wygasła możliwość pozyskania Lautaro Martineza na zasadzie klauzuli odstępnego, wynoszącej 111 milionów euro. W związku z tym, że klub z Katalonii nie jest do końca przekonany do tego transferu, to przedstawiciele Nerazzurrich myślą poważnie o parafowaniu nowej umowy z zawodnikiem.

Marotta: Przeprowadzimy rozmowy z Martinezem ws. nowej umowy


- W sprawę dotyczącą nowych kontraktów zaangażowanych jest kilku piłkarzy, w tym także Lautaro - powiedział przedstawiciel Interu w rozmowie z dziennikiem Marca.

- Podchodzimy w każdym razie do sprawy ze spokojem. Wiemy, że Martinez jest szczęśliwy, mogąc przywdziewać koszulkę Interu. My też cieszymy się, że mamy go w swoich szeregach - zaznaczył Marotta.

- Wkrótce spotkamy się z nim oraz z innymi zawodnikami, w celu omówienia nowych umów - podsumował Włoch.

Mocny punkt Nerazzurrich


Dodajmy, że obecny kontrakt Lautaro Martineza obowiązuje do końca czerwca 2023 roku, po podpisaniu pięcioletniej umowy z mediolańskim klubem. Argentyńczyk dołączył do Interu w 2018 roku z Racingu Club.

Martinez stał się jedną z pierwszoplanowych postaci w szeregach mediolańskiej drużyny dowodzonej przez Antonio Conte. W trakcie kampanii 2019-2020 argentyński napastnik zdobył 18 bramek, licząc wszystkie rozgrywki.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
25.09 17:58