REKLAMA
REKLAMA

Pau Torres następcą Erica Garcii w Barcelonie?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Mundo Deportivo  |  28.07.2020 08:59
Pau Torres następcą Erica Garcii w Barcelonie?

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.cat

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W ostatnim czasie w kontekście FC Barcelony mówiło się o kilku wzmocnieniach defensywy. Wśród piłkarzy, którzy mogą zasilić szeregi Blaugrany wymienia się między innymi Pau Torresa z Villarreal CF. Poszukiwanie nowego defensora jest następstwem chęci znalezienia alternatywy na wypadek ewentualnego rozstania z Samuelem Umtitim, czy Gerardem Pique w przyszłości.

W kontekście Hiszpana Torresa warto odnotować, że także Arsenal FC wyraża zainteresowanie zawodnikiem. Mundo Deportivo sugeruje jednak na swoich łamach, że zainteresowanie 23-latkiem ze strony Dumy Katalonii może być kluczowe w kontekście pozostania piłkarza w La Liga.

Solidny zawodnik i technik w defensywie


Dodajmy, że reprezentant Hiszpanii ma kontrakt z klubem z El Madrigal ważny do 2024 roku. W obecnej umowie zawodnika wpisana jest klauzula odstępnego, wynosząc 50 milionów euro.

Niewykluczone, że wpływ na poszukiwanie nowego obrońcy przez przedstawicieli Barcy ma również to, że przymierzany do Blaugrany Eric Garcia może nie zostać sprzedany przez Man City. 19-latek trafił do ekipy z Etihad Stadium w 2017 roku właśnie z Barcelony.

Ostatnio pojawiły się głosy, że Duma Katalonii chce odzyskać swojego piłkarza. Kłopot w tym, że przedstawiciel Premier League nie kwapi się, aby sprzedawać swojego zawodnika.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

TteamWand | 28.07.2020 10:26

PT którego Villa nie puści taniej niz klauzula a nie jest na dziś jej wart zostanie następca kogoś kto być może tu w ogóle nie przyjdzie ?
Ku..wa co za matrixtransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy