REKLAMA
REKLAMA

Inzaghi: Nie możemy nie doceniać Brescii

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  28.07.2020 19:41
Inzaghi: Nie możemy nie doceniać Brescii

Simone Inzaghi  |  fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Trener Lazio Rzym Simone Inzaghi zapewnia, że jego drużyna jest skupiona na środowym meczu przedostatniej kolejki Serie A z Brescią Calcio i na pewno nie zlekceważy swojego rywala.

- Na pewno nie możemy nie doceniać Brescii Calcio. Potrzebujemy kolejnego świetnego występu jak ten z Hellas Werona. Musimy grać z odpowiednią motywacją i koncentracją - powiedział szkoleniowiec zespołu ze Stadio Olimpico, cytowany przez Football Italia.

Inzaghi zapewnia również, że jest skupiony wyłącznie na środowym spotkaniu i nie myśli o ostatniej kolejce, w której piłkarzom Lazio przyjdzie się zmierzyć z Napoli. - Skupiam się tylko na wyborze odpowiedniego składu na Brescię, a nie na Napoli. Mogę to zapewnić - dodał.

- Oprócz Lucasa Leivy, Senada Lulicia i Stefana Radu, wszyscy są gotowi na jutrzejsze spotkanie. Niestety jesteśmy bez Lulicia od końca lutego, ale sprawdzaliśmy na tej flance Jony'ego, Jordana Lukaku, Djavana Andersona i Adama Marusicia. Mamy więc różne możliwości - dodał szkoleniowiec Lazio.

Lazio zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli, ale ma tylko jeden punkt straty do drugiego Interu Mediolan. - Te dwie ostatnie kolejki mogą pozwolić nam umocnić naszą pozycję w tabeli, a nawet ją poprawić - dodał Iznaghi.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco