REKLAMA
REKLAMA

Conte chwali zespół i czeka na mecz z Atalantą

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  29.07.2020 09:02
Conte chwali zespół i czeka na mecz z Atalantą

Antonio Conte  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Szkoleniowiec Interu Mediolan Antonio Conte był bardzo zadowolony z postawy swojej drużyny w wygranym 2:0 wtorkowym meczu z Napoli. Trener Nerazzurrich zwrócił również uwagę na presję, którą na jego zespół wywiera Atalanta Bergamo.

- Mieliśmy do czynienia z silną drużyną. Zespołem, który jako jedyny w ostatnich latach sprawiał problemy Juventusowi i jest pełen świetnych zawodników - powiedział Conte w rozmowie ze Sky Sport Italia. - Inter zasługuje więc na uznanie za dobry występ i nie było to łatwe po wygranej Atalanty w Parmie, ponieważ byliśmy w pewnym sensie zmuszeni wygrać nasz mecz - kontynuował.

- To są ważne sytuacje, ponieważ będąc w czołówce i walcząc nawet o drugie miejsce, musimy przyzwyczaić się do presji, jaką wywierają na nas drużyny plasujące się za nami. Przystąpiliśmy do tego meczu jako solidna drużyna i jestem naprawdę zadowolony z postawy chłopaków - mówił szkoleniowiec Interu.

- Wybór składu na mecze z Genoą i Napoli został dokonany przy pomocy pewnych obliczeń, aby zapewnić dodatkowy dzień odpoczynku niektórym zawodnikom. Później będziemy mieli cztery dni i Ligę Europy - mówił Conte.

Z Atalantą o wicemistrzostwo


W ostatniej kolejce Inter Mediolan zmierzy się na wyjeździe z Atalantą Bergamo. Stawką tego meczu będzie wicemistrzostwo Włoch, ale w lepszej sytuacji są Nerazzurri, których zadowoli remis.

- Atalanta wykonała świetną robotę w ciągu kilku ostatnich lat z Gian Piero Gasperinim. Z roku na rok są coraz mocniejsi, sprowadzając do swojego projektu zawodników, którzy w każdej chwili mogą zmienić mecz w Serie A czy Lidze Mistrzów. To będzie dla nas dobry sprawdzian, aby zobaczyć na czym teraz stoimy. To będzie również doskonałe spotkanie na zakończenie Serie A - kontynuował.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco