REKLAMA
REKLAMA

Agenci Gabriela w Anglii. Decydujące rozmowy

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  31.07.2020 14:15
Agenci Gabriela w Anglii. Decydujące rozmowy

Herb Manchesteru United na koszulce  |  fot. Nike

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Coraz bliżej wyjaśnienia wydaje się być przyszłość brazylijskiego obrońcy Lille, Gabriela Magalhaesa. Reprezentant 22-letniego zawodnika są już z Wielkiej Brytanii, gdzie prowadzą rozmowy z przedstawicielami dwóch klubów Premier League.

Nie ma wątpliwości, że Gabriel jest jednym zawodników, którzy cieszą się największym zainteresowaniem wśród europejskich klubów, ale wszystko wskazuje na to, że swoją karierę będzie kontynuował w Anglii.

Jak informuje Sky Sports, poważnie zainteresowane pozyskaniem piłkarza są Everton i Manchester United. Wiele wskazuje na to, że to właśnie z tymi klubami mają zaplanowane rozmowy agenci utalentowanego obrońcy. Kwota transferu może opiewać na 30 milionów euro.

Finalizacji rozmów można spodziewać się w najbliższych dniach. Gabriel nie może bowiem zbyt długo zwlekać z podjęciem ostatecznej decyzji, bowiem przygotowujące się do nowego sezonu kluby, chcą mieć jak najszybciej jasność w kwestii kształtu kadry swoich zespołów.

Lille ma już następcę


Tymczasem francuskie Lille jest już przygotowane na odejście zawodnika. Klub poinformował bowiem o sfinalizowaniu transferu 20-letniego środkowego obrońcy Ajaksu Amtsterdam, Svena Botmana.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
25.09 17:58