REKLAMA
REKLAMA

Arsenal włączył się do gry o Rakiticia?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Le10sport  |  03.08.2020 09:59
Arsenal włączył się do gry o Rakiticia?

Ivan Rakitić  |  fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według najnowszych informacji Le10Sport na celowniku Arsenalu FC znajduje się Ivan Rakitc. Zwolennikiem pozyskania chorwackiego pomocnika w klubie z północnego Londynu ma być menedżer Kanonierów.

Ostatnio nie milkną spekulacje związane z przyszłością Rakiticia. Do niedawna wydawać się mogło, że faworytem do pozyskania doświadczonego piłkarza będzie Sevilla FC. Okazuje się jednak, że chętny na pozyskanie zawodnika jest również Arsenal.

Premier League nie jest priorytetem


Rakitic jednak w bezpośredniej rozmowie z Mikelem Artetą miał zakomunikować, że transfer do ekipy z Wysp Brytyjskich nie jest dla niego priorytetem. Wygląda na to, że Chorwat bardziej skłania się do pozostania w Hiszpanii, ewentualnie bierze też pod uwagę transfer do jednej z ekip z Serie A.

Dodajmy, że Rakitic ma kontrakt z Dumą Katalonii ważny do końca czerwca 2021 roku. W trakcie kampanii 2019/2020 zawodnik wystąpił łącznie w 41 spotkaniach, w których zdobył zaledwie jedną bramkę, notując też cztery asysty. Przypomnijmy, że 32-latek trafił do Barcy właśnie z Sevilli.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy