REKLAMA
REKLAMA

Media: Niejasna przyszłość Donnarummy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  03.08.2020 10:52
Media: Niejasna przyszłość Donnarummy

Gianluigi Donnarumma  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Cały czas niejasna jest przyszłość Gianluigiego Donnarummy, któremu wraz z końcem czerwca przyszłego roku wygasa umowa z AC Milanem. 21-latek jest mocnym punktem Rossonerich, będąc nie tylko solidnym golkiperem, ale również kapitanem Milanu.

La Gazzetta dello Sport sugeruje na swoich łamach, że w porównaniu do tego, co miało miejsce kilka miesięcy temu, jest widoczny progres w rozmowach na temat nowego kontraktu młodego golkipera. Warto zaznaczyć, że Paolo Maldini i Ricky Massara nie ukrywają tego, że chcą zatrzymać Donnarummę w klubie.

Kontrakt przedłużony o rok może dwa


Sam zawodnik także po rozmowach ze swoją rodziną oraz z menedżerem miał wyrazić chęć kontynuowania swojej kariery w ekipie z Lombardii. Nie jest tajemnicą, że Mino Raiola widzi dla swojego klienta inne rozwiązanie, ale sytuacja związana z pandemią koronawirusa sprawiła, że niektóre ruchy zostały mocno ograniczone, więc znany agent ma na razie ograniczone pole manewru.

Przypomnijmy, że najpierw był plan przedłużenia umowy z Donnarummą przez Milan o rok, a ostatnio pojawiły się głosy, że włoski bramkarz może parafować nowy kontrakt na kolejne dwa lata. Niewykluczone jednak, że w umowie zawodnika zostania zawarta klauzula, umożliwiająca Donnarummie zmianę klubu.

"Ibra" priorytetem


Warto jednak podkreślić, że aktualnie dla sterników Rossonerich priorytetem jest przedłużenie kontraktu ze Zlatanem Ibrahimoviciem. Czas na załatwienie spraw związanych z przyszłością bramkarza reprezentacji Włoch przyjdzie w następnej kolejności. Chociaż niewykluczone, że agent Donnarummy będzie grał na zwłokę, czekając do końca okna transferowego, które będzie otwarte do 5 października.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

paolo3 | 03.08.2020 12:30

Kapitanem Milanu nie jest Donnarumma tylko Alessio Romagnoli ;)

Posesivo | 03.08.2020 15:33

Jak co roku ma niepewną przyszłośćtransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy